Майор 27-го піхотного полку ландверу Карл Тума (Karl Tuma)

Major Karl Tuma (Landwehrinfanterieregiment Nr. 28 Písek)

На фото майор в парадному кітелі крою Waffenrock та з наступними нагородами: «Бронзовою медаллю воєнних заслуг», «Військовою медаллю 1873 року», «Офіцерським знаком за службу 3-го ступеня» за 25 років бездоганної служби, «Ювілейною пам’ятною медаллю для збройних сил» 1898 року та «Ювілейним хрестом для збройних сил» 1908 року. Незабаром Карла Тума підвищили у званні до оберстлейтенанта (Oberstleutnant) та призначили керівником ландверного округу Пісек (Písek). На початку Першої світової війни він отримав звання звання полковника (Oberst) й був звільнений у відставку.

Однострій єгерів спільного війська та піхоти австрійського ландверу був майже однаковим. Розрізнити можна було лише за кольором «приборного металу» — ґудзиків та галунів: у єгерів вони були жовтими, в ландвері — білими. Якщо б навіть про цього майора нам взагалі нічого не було відомо, встановити його приналежність до роду зброї можна за галуном на комірі — штаб-офіцери мали галун кольору приборного металу, а зірочки на них — протилежного. Тут добре видно, що зірка темніша за галун. Тобто жовта на білому.

Фотоательє «Fotografický umělecký závod Jos. Skalický» почав працювати у першій половині 1912 року, що дає нижню дату, коли було зроблено це фото.

Фото з колекції Ivan Iver Chudý (Словаччина).

Опубликовал: Дмитрий Адаменко | 30 Червня 2020
Рубрика: Медалі, Нагороди, Однострій, Одяг, Фотографії
Позначки:, ,

Последние опубликование статьи