До Першої світової війни фельдфебелі (Feldwebel) були найстаршими унтер-офіцерами. Полная запись…
Капельмейстер зробив фото у зимовому офіцерському одязі. Але за коміром шинелі можна роздивитися гаптований знак спеціальності. Полная запись…
Не зважаючи на наявність двох конів, на фото не ротмістр кінноти, а гауптман пішої частини. Полная запись…
У мирний час при війську несли службу лише римо-католицькі фельдкурати. Всіх інших (протестанських, греко-католицьких, польових равинів та імамів) призивали лише під час війни. Полная запись…
Про приналежність до однорічних добровольців говорить вузький галун (в оригіналі подвійний шерстяний жовтий з чорною смужкою посередині) над обшлагами. Полная запись…
Керівники полкових оркестрів не мали зірочок, які б позначали військовий ранг, натомість на комірі розміщувалося гаптоване зображення ліри, перехрещене мечем. Полная запись…
Стрілець гірської піхоти, що видно з петличного знаку у вигляді квітки едельвейсу на петлиці на комірі. Право використання такого самого знаку на кепі з 8 серпня 1914 року було розповсюджено на увесь XIV Корпус (штаб в Інсбруці) його командиром ерцгерцогом Йозефом Фердінандом. Полная запись…
До гірської піхоти напередодні Першої світової війни належали п’ять полків австрійського ландверу: три «земельних стрільців» (з 1917 року «імператорських») з Тиролю та Форарльбергу та по одному з Південної Австрії (4-й) та Словенії (27-й). Полная запись…
Фото зроблено в Чернівцях в 1907 році. Ймовірно, з нагоди передислокації штабу та 1-го дивізіону з Будапешту до Чернівців. Полная запись…
Добра ілюстрація до службового однострою, коли парадний кітель крою Waffenrock носили з повсякденним офіцерським кепі schwarze Kappe. Полная запись…